Opinie


Ocena ogólna: 5.0 / 5.0

Łącznie oceniło: 120 osób

Wszystkie opinie wraz z poszczególnymi ocenami naszych usług dostępne są na stronie Facebook czytaj więcej

Marta Kostrubiec

Dziękuję ???? szczerze polecam Pana Zbigniewa. Pomógł nam w kupnie naszego pierwszego domu od A do Z. Kompletnie zajął się wszystkim. Na pierwszym spotkaniu wszystko dobrze wytłumaczył jak będzie wyglądał cały proces kupna domu. Odpowiadał na każde telefony,mejle <–100% poświęcenia (a jestem marudą,pisałam duzo) Zajął się dosłownie wszystkim. Dziękuję bardzo 3xM ????

Jakub Ptak

Bardzo miła atmosfera. Profesjonalne podejście do sprawy. Polecam serdecznie!!!!!

Kamil Lenartowicz

Dziękuję! Polecam profesjonalne, rzetelne, szybkie i przede wszystkim skuteczne działanie. Wszystko co zaproponowane przedstawione zostało wykonane co do słowa bez jakichkolwiek przeszkód i dodatkowych opłat, mogę dodać że od punktu wyjścia aż do zakończenia dostawałem informacje z przechodzenia do kolejnego etapu dokładnie tak jak zostało mi to przedstawione.

Lidia Homa

Polecamy bardzo. Konkretna wykonywana praca przez Pana Zbigniewa

Natalia Krauze

Dziekujemy przy zakupie domku szybko,sprawnie profesjonalna obsluga godna polecenia.Jeszcze raz dziekujemy

Dominika Klos

Profesjonalna, szybka pomoc

Artur Gracki

Bardzo dziękuję za szybkie działanie w uzyskaniu mieszkania socjalnego.Pańska perfekcyjność,eksperiencja i umiejętność doprowadzenia sprawy do końca jest nieodzownym atutem..i dlatego Pana polecam?

Aneta Peruga

Profesjonalna obsługa godna polecenia w każdej sprawie.Zawsze z pozytywnym wynikiem

Kamila Dąbrowska

Dziękuję Panu Zbyszkowi za profesjonalne doradztwo w zakresie kupna dom. Rzetelne podejscie do sprawy i pomoc we wszystkich formalnościach. Polecam wszystkim !

Aniela Piwnicka 

Bardzo dziękuje Panu Zbyszkowi za profesjonalną pomoc przy składaniu aplikacji o mieszkanie z Councilu. To bardzo miły Pan, pomocny i konkretny.Po osmiu tygodniach dostalismy mieszkanie i klucze. Polecam Pana Zbyszka każdemu bo jest solidny i wiarygodny . Jeszcze raz serdecznie dziękuje !!!

Monika Maruszak
Dziękuję Panu Zbyszkowi za profesjonalne doradztwo w zakresie kupna dom. Rzetelne podejscie do sprawy i pomoc we wszystkich formalnościach, począwszy od uzyskania kredytu hipotecznego po odebranie kluczy. Polecam wszystkim 😉 właśnie spędziłam pierwsze święta w “Swoim Domku” Dziękuję raz jeszcze !

Tomek Hascilo
Soilidna pomoc przy zakupie domu. Pomimo, ze w City Gate jest polska obsluga Pan Zbyszek pomogl mi w analizie raportow, negocjacji ceny oraz organizacji wszystkiego od A do Z. Zdecydowanie polecam.

Andrzej Jurak
Jestem zadowolony ze współpracy zostałem przywrócony do pracy groziła mi dyscyplinarka

Karolina Skoczynska Babis
O firmie Bagniuk Inter Trans moge sie wypowiedziec tylko w samych superlatywach.Dzieki panu Zbigniewowi i jego firmie ,sprawa o odszkodowanie powypadkowe zakonczyla sie pelnym sukcesem!!!
Polecam uslugi tej firmy,wszystkim tym ,ktorzy szukaja bardzo dobrego fachowca,do prowadzenia waszych spraw.

Mikołaj Mizdalski
Ogromna wiedza, zaangażowanie i pełen profesjonalizm pana Zbigniewa doprowadziły do pozytywnego rozwiązania mojej sprawy. Polecam każdemu, kto potrzebuje porady lub pomocy prawnej. Pan Zbigniew będzie godnie reprezentował waszą osobę. Jednym zdaniem Bagniuk Inter Trans to firma, z której z pewnością będziecie zadowoleni.

Dominika Szych
Z czysty sumieniem polecam usługi Zbigniewa, ogromna wiedza, opieka nad sprawą od samego początku do końca, profesjonalne podejście oraz wsparcie. Zawsze znajdzie rozwiązanie! Polecam

Maciek Nadolny – Dziękujemy bardzo za sprawne i profesjonalne podejscie do sprawy. Dzięki czemu możemy się cieszyć z własnego mieszkania 

Ocena: 5/5

Joanna Furtak – Bardzo dziekuje za pomoc! Uslugi Pana Zbyszka sa na wysokim poziomie, zawsze sluzy pomoca, podchodzi do sprawy osobiscie, rzetenie i dziala bardzo szybko. Polecam wszystkim!

Ocena: 5/5

Marcin Ząbecki – Witam państwa bardzo serdecznie , chciałbym polecić profesjonalne usługi tego biura. Dostałem wsparcie przy kupnie domu, profesjonalnie, porady prawne, umawianie na wizyty z ekspertami po prostu pełen profesjonalizm. Pan Zbyszek pomocny i ze tak powiem dostępny w każdej chwili czy na telefon czy tez na spotkanie by omówić sprawy związane z kupnem. Mieszkam w Aberdeen już dłuższy czas i pierwszy raz spotkałem się z taka ogromna pomocą. Pozdrawiam biuro oraz polecam wszystkim, to biuro nie obiecuje to biuro POMAGA !!!! Dziękuje

Ocena: 5/5

Kinga Krynicka – Ogromna wiedza Pana Zbigniewa pomogla w szybkim załatwieniu pozwolenia z podjazdem. Polecam!!!!

Ocena: 5/5

Victoria Cameron – Jestem bardzo zadowolona z usług biura moja sprawa została załatwiona pomyślnie. Polecam wszystkim.

Ocena: 5/5

Karolina Bujanowska: Bardzo dziękuję za pomoc w odzyskaniu depozytu za mieszkanie.Fachowe i szybkie podejście do sprawy.Jeszcze raz bardzo dziękuję.I polecam wszystkim.

Ocena: 5/5

Anita Leśniak:Duża wiedza , doswiadczenie pełen profesjonalizm skutecznosc szybkosc i rzetelność w dzialaniu.Dziekujemy BARDZO polecam 100% procentach Dziekujemy!! Polecam

Ocena: 5/5

Aga Przychodzka:Szczerze polecam uslugi biura Bagniuk Inter Trans. Pan Zbyszek posiada ogromna wiedze, doswiadczenie oraz jest bardzo skuteczny. Dziekuje bardzo.

Ocena: 5/5

Dąbek Łdz: Sprawa załatwiona profesjonalnie , polecam wszystkim i dziękuje .

Ocena: 5/5

Erika Era Balogová: Great and fast help 🙂 thank you

Ocena: 5/5

Ellena Neagu: Thank you so much for all very helphul and quick

Ocena: 5/5

Paweł Wałowski: Duza wiedza , doswiadczenie pelen profesjonalizm skutecznosc i szybkosc w dzialaniu . Otrzymalismy oferte mieszkania do 2 tygodni od zlozenia wniosku klucze juz po tygodniu . Dziekujemy bardzo . Polecamy

Ocena: 5/5

Kamil Farfos: Polecam

Ocena: 5/5

Mariusz Bryczkowski: Bardzo fachowa pomoc i doradztwo, wiedza poparta doswiadczeniem, Polecam !!!

Ocena: 5/5

Radek Brożek: Serdecznie polecam pana Zbyszka. Pełny profesionalizm.

Ocena: 5/5

Marcin Rukat:  Wiedza, doświadczenie, umiejętności i profesjonalizm Pana Zbigniewa sprawiły, że z jego pomocą w około miesiąc przyznali nam mieszkanie. Polecam ! Jeszcze raz bardzo Panu dziękujemy !

Ocena: 5/5

Alex Polanska: Pan Zbyszek pomagal mi w staraniach o stala rezydenture. Jestem pod wrazeniem kompetencji I fachowosci oraz wiedzy w tym temacie. Aplikacja, ktora wymagala rozeznania w przepisach , zostala wypelniona sprawnie I profesjonalnie. W rezultacie juz po trzech miesiacach otrzymalam rezydenture:)

Ocena: 5/5

Patrycja Zabłotna: Zdecydowanie Zadowolenie 10/10 Profesjonalne podejście do sprawy. Polecam Pana jak najbardziej 

Ocena: 5/5

Kasia Bart: Gorąco polecam Pana Zbyszka Bagniuka. Mega profesjonalny, rzetelny i z ogromną wiedzą. Do tego sympatyczny i dobry człowiek. Jeszcze raz dziękujemy

Ocena: 5/5

Agnieszka Banas: Pan Zbigniew pomagał mi znaleźć mieszkanie. Trwało to wszystko tak szybko, że nie spodziewałam się. Po miesiącu od złożenia aplikacji otrzymałam decyzję o przyznaniu mieszkania!!!! Jaka byłam zaskoczona takim obrotem sprawy!!! Mieszkanie suche, ciepłe, takie jak sobie wymarzyłam!!! Od decyzji do odebrania kluczy upłynęły tylko dwa miesiące!!! Dziękuję bardzo za świetną i fachową pomoc. Firmę BIT polecam wszystkim znajomym którzy potrzebują pomocy.

Ocena: 5/5

Dawid Gałązka: Ogromna wiedza, doświadczenie, profesjonalizm i przede wszystkim SKUTECZNOŚĆ. Otrzymaliśmy telefon z councilu z ofertą mieszkania już po miesiącu(!) od wypełnienia aplikacji, a po 4(!!) odebraliśmy klucze do dwupiętrowego mieszkania!!! Polecam wszystkim, którzy szukają osoby, która pomoże w wypełnianiu aplikacji i prowadzeniu sprawy o mieszkanie z coucilu!

Ocena: 5/5

Lee Duthie: Professional and very knowledgeable. Highly recommended.

Ocena: 5/5

Marta Marek: Przyszłam do biura BIT, po przykrych i żmudnych doświadczeniach z firmą konkurencyjną. Pan Zbigniew fachowo zajął się moją sprawą oraz pomagał w najmniejszych szczegółach. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy i polecam to biuro każdemu! Dziękuję jeszcze raz !

Ocena: 5/5

Daniel Boczek Sieczka: Polecam pod każdym względem!!!
Profesjonalne podejście do sprawy od samego początku aż do końca.

Ocena: 5/5

Iwetta Samsel: Polecam!!! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza oraz konkretne podejście do sytuacji z pozytywnymi efektami! Dziękujemy!

Ocena: 5/5

Agata Biernacka: Pelen profesjonalizm. Zadnych drobnych druczkow, od razu sie wie na czym sie stoi. Ogromna wiedza i skutecznosc, przy tym dobro klienta na pierwszym miejscu. Polecam z czystym sumieniem!

Ocena: 5/5

Anna Piesio: Pełen profesjonalizm, miły kontakt. Szybka i skuteczna pomoc w sprawach,które dla mnie wydawały sie nie możliwe. Korzystając z wielu osób, świadczących podobne usługi, nikt nie doprowadził sprawy do końca, aż do dzis… Serdecznie polecam

Ocena: 5/5

Ela Marek: Super Najlepszy w Miescie Polecam wszystkim

Ocena: 5/5

Jowita Gutral: Wspaniała i Dokładna pomoc przy odszkodowaniu z wypadku samochodowego Pan Bagniuk od początku do końca całej sprawy jest przy osobie poszkodowanej . Zawsze dobrze doradzi . Gorąco polecam!

Ocena: 5/5

Roman Nowak: Pełna profesjonalna pomoc.Wsparcie od początku do zakończenia sprawy.Polecam.

Ocena: 5/5

Aušra Kasparavičiūtė: If could would leave a 10 for sure, thank you for you help with our application as it only took 2 months for us to get our flat! Great service and flexibility when it comes to emergency appointments that is the person you can rely on! Very recommended. Thank you for everything!:)

Tłumaczenie na język polski: Jakby się dało to bym oceniła na 10. Dziękuję za pomoc w wypełnieniu naszych aplikacji o mieszkanie. Otrzymaliśmy mieszkanie po zaledwie 2 miesiącach! Super usługi! A jeśli chodzi o pomoc w nagłych przypadkach to ta osoba napewno Cię nie zawiedzie. Szczerze polecam. Dziękuję za wszystko!

Ocena: 5/5

Tomasz Siergiej: Nie ma co tu dużo pisac, wystarczy określenie Duży Profesjonalizm i Ogomna Wiedza.

Ocena: 5/5

Mateusz Krupa: 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało by opisać pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do sprawy pana Bagniuka ! Razem z moja narzeczona zgłosiliśmy się do Pana Zbyszka w sprawie złożenia aplikacji o mieszkanie . Przyznam szczerze , ze podchodziłem do tego bardzo sceptycznie szczególnie gdy usłyszałem o ilości ludzi oczekujących na mieszkania . Niektórzy czekają nawet kilka lat ! I stało się! Po niespełna 2 miesiącach! otrzymaliśmy telefon od councilu z oferta ! Polecam w 100% tylko i wyłącznie Bagniuk Inter Trans !!! Ogromna wiedza i doświadczenie + profesjonalizm na najwyższym poziomie = sukces !!

Ocena: 5/5

Oaza Urody: Profesjonalna podejscie do problemu,dzieki czemu moja sprawa zostala pomyslnie rozwiazana. Dziekuje serdecznie!

Ocena: 5/5

Mariusz Piotr Niedziółko: Profesjonalna i fachowa obsluga, duza wiedza. Polecam wszystkim.

Ocena: 5/5

Marcin Drozd:  Profesjonalna pomoc w sprawach urzedowych oraz personalnych, serdecznie polecam!

Ocena: 5/5

Justyna Solich: Szybka i rzetelna pomoc w aplikacjach mieszkaniowych.

Ocena: 5/5

Zuza Pifi Owska: Bardzo dziękuję Panu Zbigniewowi Bagniuk za pełen profesjonalizm, rzetelnie i jasno wytłumaczenie wszystkich aspektów mojej sprawy . Bardzo dziękuję za wyrozumiałość, życzliwość oraz ludzkie podejście do sprawy, Serdecznie polecam.

Ocena: 5/5

Eunika Targowska:Profesjonalista, rzetelny, godny zaufania, pełen empatii, kompetentny, dyspozycyjny. Masz problem nie zastanawiaj się …Zbyszku chcę w tym miejscu podziękować za okazaną pomoc …i polecam bez zastanowienia Twoje usługi…

Ocena: 5/5

Paweł Mateusz: Bardzo dziękujemy panu Zbyszkowi za profesjonalną i skuteczną pomoc w rozwiązaniu naszego problemu. Polecamy każdemu jego usługi.

Ocena: 5/5

Andrzej Płonka: Pan Bagniuk wykazał się profesjonalnym podejściem do zagadnienia. Gdy ktoś potrzebuje wsparcia, to serdecznie polecam usługi specjalisty  Sprawa była trudna, ale nie dla niego! Szybko załatwił to czego oczekiwano od pana Zbyszka. Gdy masz problem to pan Bagniuk z pewnością pomoże

Ocena: 5/5

Virginia Niewulis: Mila obsluga. Fachowa i rzetelna pomoc. Bardzo dziekuje i jak najbardziej polecam!

Ocena: 5/5

Dariusz Nowakowski: Serdeczne za dobrą robotę i poprowadzenie sprawy zwrotu depozytu od landlorda, który nie chciał go oddać. Polecam i pozdrawiam.

Ocena: 5/5

Tomasz Szymański: Witam, bardzo, szybko i fachowo pokierowana sprawa. Zwrot depozytu za wynajęty pokój od upartego bardzo lanlorda wylądował na moim koncie. Serdeczne dzięki.

Ocena: 5/5

Maciej Klimek: Zawsze pomocny i sumienny.

Ocena: 5/5

Karolina Werachowska: Konkretne podejście do problemu i sprawne załatwienie wszelkich formalności. Polecam

Ocena: 5/5

Sandra Karczewska Łukasz Larysz: Profesjonalna pomoc w wypełnianiu aplikacji i nie tylko, szybka i przede wszystkim skuteczna. Szczerze polecam wszystkim

Ocena: 5/5

Marta Ska: Wszystko wytlumaczone krok po kroku, fachowe podejscie!

Ocena: 5/5

Iwona Rakoczy: Bardzo mila i szybka obsluga.Tak powinno sie zalatwiac wszystkie sprawy.Jeszcze raz bardzo dziękuję.Gorąco polecam!!!.

Ocena: 5/5

Barbara Kubańska: “Witam Pan Zbyszek wypelnil mi aplikacje do roznych spoldzielni mieszkaniowych i wyslal. Po 6 miesiacach dostalam mieszkanie. Polecam.”

Ocena: 5/5

Justyna Kołodziej: “Dziękujemy Panu Zbyszkowi Bagniuk, za pomoc w wypełnieniu aplikacji o mieszkanie. Dzięki niemu otrzymaliśmy mieszkanie po 2 miesiącach z City Council. Również dziękujemy mu za fachową pomoc którą nam udzielał i udziela…..POLECAMY PANA BAGNIUKA.

Ocena: 5/5

Dorota Zawacka-Witte: “Goraco polecam Pana Zbigniewa, rzetelna i fachowa pomoc w kazdej chwili.Potrafi skutecznie dazyc do celu. Dzieki Pana pomocy,udalo mi sie otrzymac bardzo szybko mieszkanie.Warto skorzystac z jego porad i uslug.”

Ocena: 5/5

JA Ja: “Otrzymaliśmy mieszkanie z City Council. Pewnie jak większość tego typu mieszkań jest do totalnego remontu. Będziemy musieli poświęcić sporo czasu i pieniędzy. Mamy nadzieję że sąsiedzi okażą się w miarę normalni. Bardzo się cieszymy że z Pana pomocą otrzymaliśmy lokum tak szybko – po około 3 miesiącach. Taki czas oczekiwania w bardzo OPTYMISTYCZNEJ wersji zakładałem biorąc pod uwagę nasze osobiste szczególne okoliczności i sytuację.
• na duży plus – podczas rozmowy z urzędnikami z City Council nie przybył Pan tam tylko jako *zwykły tłumacz* ale sam od siebie powiedział co trzeba.
• na duży plus – podczas oglądania nowego lokum wskazał pan urzędnikowi miejsca i rzeczy które wymagają remontu na koszt City Council.
Nie mam większych zastrzeżeń co do wykonywanych usług. Cenię sobie skuteczność. Polecam.”

Ocena: 5/5

Lucyna Paweł Wirkus Talaga: “Bardzo jesteśmy zadowoleni z otrzymanej pomocy. Fachowo i rzetelnie. Gorąco polecamy!!!”

Ocena: 5/5

Bartosz Orłowski: “Bardzo rzetelna pomoc. Wszystko załatwiłem w jednym miejscu i bardzo szybko, a myslalem że zajmie mi to dużo wiecej czasu. Gorąco polecam !!!”

Ocena: 5/5

Urszula Płaza: “Witam. Korzystam z usług Pana Zbysza od niedawna. Z całego serca mogę polecić niniejsze usługi. Pomoc bardzo rzetelna. Doradza w każdej sprawie. Wszystkie sprawy można załatwić w jednym miejscu. Bądź w razie potrzeby z dojazdem pana Zbyszka na umówione miejsce. Bardzo gorąco POLECAM !!!!”

Ocena: 5/5

Paulina Błażejczak: “Z calego serca moge polecic biuro Zbigniewa! Fachowa pomoc na najwyzszym poziomie.”

Ocena: 5/5

Renia Ska: “Wpelni ludzka i Profesjonalna obsluga. Zbyszek pomogl mi juz w kilku sprawach, obecnie pomaga mi w aplikacji na rezydenta. W odroznieniu od innych oglaszajacych sie osob z tej branzy, zawsze ma swieze I rzetelne info z zakresu prawa w UK.”

Ocena: 5/5

Ewelina Żbik: “Pan Bagniuk jest bardzo rzeczową i kompetentną osobą. Posiada szeroki zakres usług, a w każdej z nich sprawdza się perfekcyjnie. Polecam Pana Bagniuka w 100%!”

Ocena: 5/5

Aneta Malik: “Bardzo fachowa i rzetelna obsługa.Duża wiedza i pomoc w trudnych sprawach.Osoba bardzo życzliwa, traktująca problem klienta bardzo poważnie i z dużym zaangażowaniem.Polecam!!!!!”

Ocena: 5/5

Agnieszka Prokopowicz: “Profesjonalna pomoc,polecam.”

Ocena: 5/5

Ola Czubak: “Professionally!”

Ocena: 5/5

Sandra Michał: “Bardzo dobre i profesjonalne podejście do sprawy i klienta.”

Ocena: 5/5

Marcin Przewdziecki: “Jestem mega zadowolony z usług Pana Bagniuka. POLECAM!!”

Ocena: 5/5

Krzysztof Olawa: “Polecam pana Zbigniewa jako profesjonaliste”

Ocena: 5/5

Monia Brozkova: “Ten pan zna odpowiedz chyba na wszystko grin emoticon wink emoticon Warto skorzystac z pomocy.”

Ocena: 5/5

Malgorzata Targonska: “Polecam!!! bardzo profesjonalnie,fachowa obsluga,osoba godna zaufania.”

Ocena: 5/5

Dalco Matt: “Ja z spokojem daję 4,no może 4,5 , że by nie było że jestem sknera.”

Ocena: 4/5

Marek Czajkowski: “first class service”

Ocena: 5/5

Mirka Rosinska: “Miła i fachowa pomoc, polecam!”

Ocena: 5/5

Anna Butryn: “Dziekuje bardzo mocno za fachowa obsługę i pomoc,wiesz ze gdyby nie twoje fachowe podejście do sprawy byłaby klapa”

Ocena: 5/5

Paweł Piechociński: “Nieoceniona pomoc!”

Ocena: 5/5

Patrycja Łubińska Jaszczak: “Profesjonalna pomoc, dobrze mieć takich ludzi blisko siebie Polecam.”

Ocena: 4/5

Anna Konieczko: “Fachowa pomoc oraz miła obsługa. Polecam.”

Ocena: 5/5

Agnieszka Chuchla: “Profesjonalna obsluga duza wiedza osoba godna zaufania Polecam.”

Ocena: 5/5

Janusz Michałowski: “bardzo fajna obsługa i profesjonalizm – polecam.”

Ocena: 5/5

Aneta Aleksandrowicz: “Polecam wszystkim.”

Ocena: 5/5facebook